VYLOŽÍM VÁM SEN

Nechte si vyložit svůj sen

„Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností.“
–  John R. R. Tolkien

Výklady snů jsou mojí vášní, proto je vyložím i Vám. Přečtěte si pozorně postup a veškeré další informace. (Výklady snů jsou určeny pro klienty od 15 let. V případě nižšího věku mě, prosím, nejprve kontaktujte e-mailem.)

Někdy jsou poselství snů hluboká a objasňují mnohé z Vašeho života. Nepropásněte tyto zprávy, přicházející z hlubin Vašeho nitra.

abstract-1539530__180

POSTUP:

  1. Na e-mail (vykladanisnu@post.cz) zašlete POPIS VAŠEHO SNU (dle instrukcí níže) a zároveň uveďte, jaký CENOVÝ BALÍČEK (viz níže) jste si vybrali. Interpretace snů jsou časově náročné (cca 3 – 4 hodiny), proto jde o placenou službu. (Do předmětu zprávy napište „SEN“).
  2. Do 24 hodin Vám odpovím a pošlu Vám VARIABILNÍ SYMBOL a INSTRUKCE K PLATBĚ. (Pokud se Vám neozvu, zašlete prosím e-mail znovu, je možné, že nedorazil, neboť i to se stává. Příp. můžete využít telefonní kontakt.)
  3. Po obdržení platby Vám pošlu na e-mail výklad Vašeho snu, a to max. do 5 pracovních dnů, často však již následující den.

 POPIS VAŠEHO SNU:

K interpretaci snu potřebuji znát tyto údaje (v žádném případě nebudou zneužity či předány třetí straně). Pokud nechcete některou informaci sdělit, nemusíte.

Jméno, věk, rodinný stav, současné zaměstnání (pracovní pozice).

Popište sen s veškerými detaily, na které si vzpomenete, např.:
— Čísla, pokud se ve snu vyskytnou, počet věcí, lidí, atd.   
— Barvy, prostředí, směr, zvířata, atd.
— Podobá se krajina/dům ve snu něčemu z reálného života?
— Jsou lidé ve snu podobní někomu z reálného života? Jsou to cizí lidé?
— Jakou náladu máte ve snu? Jaká atmosféra panuje ve snu? Jaké máte pocity?
— Co je ve snu nápadné? Nějaká podobnost s reálným životem? Co Vám to připomíná?

ostrov

 CENOVÉ „BALÍČKY“:

Každý balíček má platnost 1 roku. (V tomto období můžete kdykoli posílat sny k výkladu. Vždy, prosím, v emailu uveďte VARIABILNÍ ČÍSLO a Vaše jméno.)

Balíček: Počet snů, které budou vyloženy: Cena:
SINGLE: 1 110,-
TRIO: 3 310,-
KVINTA: 5 500,-
MAXI: 10 980,-

Balíček můžete využít i pro výklady snů někoho jiného! V průběhu roku, kdy je Váš balíček stále aktivní, můžete podstoupit variabilní číslo někomu jinému. (V tomto případě předejte, prosím, dané osobě veškeré instrukce ohledně popisu snu.)

Balíček pozbude platnost výkladem posledního snu z balíčku, či posledním dnem ročního období (počítáno standardně 365 dnů). Emailem budete informováni, že balíček pozbyl platnost. (Pokud není balíček, tedy daný počet snů, vyčerpán během 365 dnů, pozbude platnost bez nároku na vrácení peněz.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.