SLUŽBY

„Sen, nad kterým se nezamyslíme, je jako dopis, který neotevřeme.“
– C. G. Jung

PORADNA:

Nabízím bezplatné poradenství, týkající se snů (např. techniky zapamatování, jednotlivé symboly, atd.). Zašlete, prosím, stručný e-mail s dotazem na adresu vykladanisnu@post.cz

Odpověď obdržíte na e-mail.

email-824310__180

VÝKLADY SNŮ:

Nabízím výklad Vašeho snu, neboť interpretace snů jsou mojí dlouholetou vášní, a chci pomoci i Vám. Veškeré konkrétní informace najdete na stránce „VYLOŽÍM VÁŠ SEN“. Jde o placenou službu, neboť interpretace zabírá dost času (cca 3 – 4 hodiny). Nejde o „nějaký“ dar, jak si mnozí myslí, ale o přesně cílenou a systematickou práci, sestávající v rozklíčování mnoha detailů a symbolů, dohledávání informací v odborné literatuře (též cizojazyčné), amplifikaci (rozšiřování významů) a následné analýze a dedukci.

ball-844230__180

V některých snech jsou ukryty důležité zprávy, které nám mohou pomoci pochopit naši rodinnou/životní situaci. Skrze sny k nám promlouvá naše nitro, naše podvědomí, a často nám předává důležitá sdělení  – o nás, našich nejbližších, zdravotních problémech, o skutečném stavu naší psychiky, o nevyřešených problémech a skrytých trápeních, budoucnosti, atd. Sny tak přispívají k našemu sebepoznávání a odkrývání pravdy. Je škoda tato poselství nevyslechnout a propásnout tak „šanci“ vidět pravdu. Někdy jde o informace skutečně velmi překvapivého a závažného charakteru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.