Krást oblečení, ukradené oblečení, jíst oblečení

30.10.2021

KRADU OBLEČENÍ

- To může naznačovat váš pocit, že nemáte na to, abyste uspěli v životě, nebo se domníváte, že nemáte ty správné osobní kvality, za které by vás mohli ostatní obdivovat nebo si vás vážit. Celkově to tedy ukazuje na ztrátu sebeúcty a vlastní důstojnosti. 

- Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Co chci/hledám v souvislosti s kradeným oblečením? Jak se to momentálně vztahuje k mému životu? 

NĚKDO MI UKRADL OBLEČENÍ

- Může to znamenat, že se cítíte oslabení, že někdo podkopal vaši důvěru či vás nějak podvedl.

- Nebo to naznačuje váš pocit, že jste ztratili sebedůvěru/sebevědomí nebo jste ztratili pocit, který vás obvykle podporuje v určité situaci (vztahy pracovní, veřejné, atd.). 

- Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Jaký mám pocit v souvislosti s ukradeným oblečením? Mám takový pocit v reálném životě?

JÍST OBLEČENÍ

- Snaha "strávit" pocity ohledně vašeho společenského image - tj. jak se jevíte ostatním nebo jak si myslíte, že vás vidí ostatní. 

- Také to může naznačovat, že zažíváte potíže s nějakou životní situací nebo máte potíže s vlastním sebehodnocením, míněním o sobě samém.

- Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Co cítím ohledně pojídaného oblečení? Kde se tyto pocity objevují v mém životě? Jaký druh oblečení se snažím "strávit"? 


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Clothes

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!