LIDÉ, ZAMĚSTNÁNÍ

- Představuje tu část vás samých, která je zvyklá mít mnohem širší a celkový pohled na to, kam ve svém životě směřujete, co se ve vašem životě děje. Pomáhá a radí nám správně, máme důvěřovat jeho pomoci.

- Znamená vaši šikovnost v zachycování vzpomínek/prožitků. Jste schopní skutečně prožívat a zaznamenávat krásu v životě, v jednotlivých situacích, vidět a zažívat úžasný rozsah lidského života.

- Symbolizuje nevědomé (nebo jiné) síly, které na nás působí a udržují nás v činnosti; představuje spojení s naším nevědomím. (SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ: trpaslíci pracovali pod zemí /tj. nevědomí/ a vynášeli ven poklady /tj. cenné věci z nitra ven/, pečovala o ně láskyplná žena /tj. díky naší péči jsou trpaslíci cenní, pomohou nám...

- Představuje aspekt ve vás, který "řídí" váš životní směr, jakým se ubíráte; aspekt zodpovědný za to, kam v životě směřujete - může to být strach, nepřebírání odpovědnosti, touha se jen bavit a relaxovat. Jinými slovy, poukazuje to na to, co stojí za vaším úsilím, čím se necháváte ovládat (strach, pochybnosti, nezodpovědnost, laxnost, lenost,...

Právník

28.08.2022

- Symbolizuje často naše pocity nejistoty nebo obtíží, zahrnujících jinou osobu nebo skupinu lidí.

Klenotník

26.08.2022

- Poukazuje na důležité vlivy v nitru, ve vašem vnitřním životě působí mocné vlivy (klenotník rozumí síle a vlivu krystalů a drahých kovů).

- Znamená především "uhašení" bolesti, zlostných emocí (hněv, rozhořčení, zloba, atd.) a jiných planoucích destruktivních emocí v nitru. Jde o naši schopnost zabývat se a vypořádat se s výbuchy emocí (vztek, zloba), vášněmi, špatnými negativními energiemi, osobní krizovou situací (zahrnující vášnivé reakce, palčivou bolest, "spalující"...

- Může mít souvislost s prací, pokud skutečně v reálném životě pracujeme v obchodě. Nebo může symbolizovat náš zájem o koupi a prodej.

Známí lidé

15.08.2020

Když se nám zdá často o lidech (které jsme znali v minulosti), znamená to, že lekce z minulosti, nebo zážitky z minulosti, jsou v současné době velmi aktivní; nebo že přezkoumáváme tyto oblasti našeho života; nebo že jsme stále vnitřně v kontaktu s některými zkušenostmi, tradicemi, kulturními hodnotami z minulosti.

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!