OSOBNÍ ROZVOJ

S výklady snů je neodmyslitelně spjat osobní rozvoj, proto jsou do této sekce zařazovány texty, týkající se sebepoznání, rožšíření vědomí, léčení a rozvoje individuální osobnosti. Postupně budou přibývat články i další rubriky.

UČENÍ L. L. HAY: Základní myšlenky filozofie Louise L. Hay, spisovatelky a motivační koučky, která v nejtěžších chvílích svého života rozvinula sebevědomý systém víry v sebe samu. Napsala světový bestseller Miluj svůj život, kterého se prodalo přes 50 milionů výtisků.

AFIRMACE L. L. HAY: Seřazeno dle symptomů - od hlavy k nohám, včetně vnitřních orgánů a duševních chorob. Krátké texty o psychosomatických příčinách jednotlivých nemocí, k nimž jsou připojeny léčebné afirmace (tj. často opakovaná tvrzení, pomáhající změnit dlouhodobé mentální návyky a léčit nejrůznější choroby). Sestaveno na základě léčebné metody Louise L. Hay, která tvrdí, že "jsme-li ochotni mentálně na sobě pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř každou nemoc". (Když jí byla diagnostikována rakovina děložního čípku a zbývalo jí pár měsíců života, rozhodla se pro sebeléčbu. Do půl roku se zbavila nádoru díky afirmacím, vizualizacím, psychoterapii a dietě.)

UČENÍ DONA JUANA: Nejzásadnější myšlenky a praktické návody na zlepšení kvality života na základě astrální výuky šamanského učení dona Juana z kmene Yaqui, které v 60. letech sepsal jeho žák Carlos Castaneda, student antropologie na univerzitě v Los Angeles. 

D. KRIŠNAMÚRTI: Výňatky z knih, přednášky a rozhovory s indickým filozofem a velikým mistrem Džiddú Krišnamúrtim, patřícím k nejvýznamnějším duchovním učitelům 20. století. Nejvíce se zabýval tématem lidské svobody, která se člověku otevírá jen sebepoznáním. 

MINDFULNESS (VĚDOMÁ POZORNOST): Co znamená vědomá pozornost a proč je v dnešní uspěchané době tak důležitá? Jak praktikovat mindfulness v každodenním životě? Co je mysl? 

GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA: Převratné lékařské objevy, které učinil Dr. med. Ryke Geerd Hamer. Jde o nové paradigma medicíny, ale zároveň i nové vědomí. Náš organismus má nevyčerpatelnou kreativitu a pozoruhodné samoléčebné schopnosti. Každá buňka našeho těla je obdařena biologickou moudrostí. Všechny "nemoci" mají Speciální biologický význam. Nic v přírodě není nesmyslné, zhoubné či nemocné.

OSTATNÍ: Vše, co se nehodí do předchozích rubrik. 

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!