HODNOCENÍ KLIENTŮ

Dobrý den, Váš výklad mě nadchnul. Hned jak přišel, jsem si ho četla, ale to musím ještě několikrát, než si to všechno uvědomím a spojím. Ale okamžitě mi zapadl do mojí životní situace... Jsem nadšená, moc děkuji.

===

Dobrý den, moc děkuji. Teď jsem si to přečetla a jsem úplně v šoku, nedokážu říct, co mi je nějak blízké či osobní a co ne, je to jako uragán pocitů a musím si v tom udělat trochu jasno. Nicméně tělo v podstatě reagovalo za mě. Jak jsem četla odstavec o /vynecháno/, chytla mě záda, pusa se mi stáhla do oblouku, jako při pláči, jakobych měla ve tváři křeč a nemohla jí vůbec ohnout zpátky a vyhrkly mi slzy. Teď už to povolilo, ale není mi moc dobře od žaludku, to se mi dělá vždycky blbě po nějaké psychické práci a jsem jakoby mě přejel parní válec. Takhle silná reakce mě tedy hodně překvapila, jasně mi ukázala cestu, ale vůbec to nechápu...
Moc děkuji ještě jednou za výklad.

Petra, plánovačka v logistice

2020 


Měla jsem za poslední cca 2 roky několik hlubokých snů, které jsem si nechala od Jany vyložit. Tyto sny mám v živé paměti doteď, dost mnou otřásly, možná i díky jejich zápisu si je proto dodnes poměrně detailně pamatuji. Jejich výklad mi pomohl si uvědomit, že ačkoli v nich vystupují lidé, které znám, jsou to jen symboly, jsou to zprávy o mě samé, o mém životním směrování, o mé duši, o vkročení do další etapy života..... Informace z výkladu doplnily ten samotný prožitek snu, který si ve mně žije dál, ale jsou to další obohacující informace, které vedou k dalšímu vnitřnímu zamyšlení, k otevření i dalších dveří do neznáma. Snům jsem od té doby začala věnovat mnohem větší pozornost a na každý sen se těším jako na povídání sama se sebou,  se svou duší. Na sny se nyní dívám úplně jinou optikou a zpětně i těch pár hlubokých snů z dětství, které jsem tenkrát vnímala jako negativní či hrůzné, nyní vnímám jen jako jakousi zprávu z nitra, poselství, a vím, že není čeho se bát. Doporučuji všem věnovat pozornost svým snům, jsou léčivé. 

Alena, manažerka

2020

Moc děkuji za výklad. Musím konstatovat, že prakticky stoprocentně odpovídá skutečnosti. ... Ano, souhlasím, už nějaký čas se snažím "bořit" omezení a bariery v mysli, ale zároveň to ve mně vyvolává ztrátu jistot. Vím, že potřebuji opustit staré vzorce ... Když to shrnu, můj současný život je plný změn, jak na pracovní tak na osobní a duchovní úrovni. Sen to vyjadřuje a v nové cestě mě podporuje a díky Vašemu výkladu tomu rozumím :-). 

Iva, účetní

13/11/2020


Dobrý večer, moc vám děkuji za výklad snu. Srozumitelný a výborně popsaný.

Hanka

2020


Moc děkuji za hezké výklady. Občas si něco díky tomu srovnám nebo potvrdím.

===

Zpětná vazba: z 90% všechno zatím sedí, tak děkuji)))

Miloš, módní návrhář

2019, 2020

Vždy jsem mívala hodně zajímavé sny, ale říkala jsem si, že to nic neznamená. Byla jsem přesvědčená, že je to jen taková odpočinková činnost mozku. Pak jsem jednou paní Schön zaslala svůj sen a byla jsem velmi překvapena precizním výkladem jednotlivých situací a postav. Pochopila jsem, že se vlastně jedná o další způsob, jak se o sobě něco dozvědět. Poodkrýt to, co obvykle bývá skryto v podvědomí, a my se o tom ani nedozvíme. Nevím, zda je to správně vyjádřeno, ale mám pocit, že pomocí snů si zasíláme sami sobě zprávy...  Už docela umím rozpoznat čistící a třídící sny a také ty hluboké, kterým je dobré porozumět. Také jsem paní Schön doporučila svým kamarádkám a jejich reakce byly také velmi pozitivní stejně jako moje.

Dana, referentka

2019

Chtěla jsem Vám poděkovat za moc pěkně zpracovaný výklad snů. Potřebovala jsem nejdříve některé události posledních dnů zpracovat a přijmout. V podstatě většinu věcí, které uvádíte vím nebo tuším, ale nezvládám je přijmout. Přesně jak jste napsala "není moudré mít negativní emoce, neboť tím otrávíte stejně jen sama sebe". Tak nějak jsem si také vysvětlovala zmiji ve snu, kdy mě její jed postupně ničí. Pomalu se snažím zbavit negativního myšlení a nahromaděného vzteku. Někdy to jde lépe a někdy hůře. Uvědomila jsem si, jak jsem během života se svým přítelem postupně ztrácela životní optimismus a mé myšlenky se ubíraly špatným směrem. Neumím to tak hezky popsat jako vy, ale doufám, že už bude lépe :) Ještě jednou děkuji za zaslaný výklad, který mi hodně pomohl a také za tip na knížku. 

Eva, administrativní pracovnice, IT

2019

Výklad snu mi určitě pomohl. Nepříjemné a děsivé prožitky mi výklad pomohl uklidnit a vysvětlit. Výklad potvrdil to, co jsem intuitivně cítila, a to pozitivní cestu dopředu. Při jeho čtení jsem se více nad snem zamyslela a především u negativních prožitků, které jsem nevěděla, co znamenají, co mě velmi vyděsily, mě výklad zcela uklidnil. S odstupem času se vše z výkladu snu potvrdilo. Pokud by se mi znovu zdál takovýto hluboký sen, se kterým bych si nevěděla rady, nechala bych si výklad rozhodně znovu udělat.

Bohumila, administr. pracovnice

2019


Musim na sobe zapracovat a prijimat se jaka jsem... Co jste mi napsala, tak to maximalne sedi... Opravdu Vam moc dekuji, vite neco na tomto bude a opravdu to tak mam, zapracovat na sobe, zlepsit se, nebat se, verit si... 

Pokud by se mi zdal sen, ktery by mne znepokojil ci nejak zarazil, mohla bych se obratit na Vas jeste znovu? Dekuji :)

Eliška, pracovnice ve výrobě

2019

Děkuji Vám za zaslané výklady. V mnohém Vám dávám za pravdu a díky Vám je mi symbolika snů jasnější. Jak sama říkáte, ne vždy musí všechno sedět, to samozřejmě také pociťuji... V době, kdy se mi sny zdály, jsem měla dojem, že jediný způsob, jak se konfliktům vyhnout, je snažit se svoje pocity v citlivých oblastech potlačit, nemyslet na to... nicméně časem se ukázalo, že to není správná cesta... Ještě jednou Vám děkuji, také za doporučení knih, které si ráda přečtu :-).

Iva, účetní

13/8/2019 

Dobry den, do ted tomu vykladu nemuzu uverit, Vas vyklad je uzasny. Prave, ze se venuji sebepoznani :)) vedu si snovy denik, jelikoz jsem zazivala od te doby cca 2-3 roky spankovou paralyzu ba dokonce se mi jednou podarilo nechctene vystoupit z tela a to ted cerstve, od te doby si vedu snovy denik, jelikoz verim ze v nich najdu odpoved, sny si tak lepe pamatuju...

Urcite Vam jeste nekdy napisu, sny mam zivejsi... Dekuji mockrat opravdu nevite jakou jste mi udelala radost a utvrdila jste mne v tom, co chci nadale delat, verim, ze to je spravna cesta. Mejte se krasne

Monika, účetní

4/8/2019

Dobrý večer paní Jano, nemám slov. Máte úžasný dar slova a je znát, že se vykládáním snů už nějaký čas zabýváte.

===

Dobrý den, moc děkuju. Sen vlastně jako předchozí 2 rekapituluje to, co už proběhlo. Ale pro mě je ze všech 3 snů nejdůležitější zpětnou vazbou. Škoda, že to zatím neumím sama rozklíčovat. Jsem tak vděčná, že jsem Vás "náhodou" našla. 

Katka, zdravotní sestra

2017

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!