MĚSTO, BUDOVY

Hotel

29.01.2022

- Může ukazovat na stav mysli/bytí, v němž momentálně "pobýváte", jste v něm uvízlí/zaseklí. Možná nyní zažíváte neustálou mentální aktivitu, máte hodně proměnlivých myšlenek. Je to však jen dočasný stav mysli/bytí, máte v životě nastavené jiné cíle, směřujete někam dál.

- Symbolizuje naši hlavní schopnost vypořádat se s destruktivními vlivy v našem nitru, ničivou psychickou energií, zlobou, palčivými pocity, frustrací, případnou začínající duševní chorobou. (Vypuknutí požáru znamená velké nebezpečí v duševní oblasti - viz POŽÁR.)

- Pravděpodobně hledáte radu někoho moudřejšího a zkušenějšího, než jste vy sami, zřejmě potřebujete nyní v životě nějaké rady, konkrétní informace, atd.

Nádraží

18.09.2021

- Místo přesunu, přemísťování k něčemu novému, symbol změn a "přesunů" v životě (hlavně když PŘESTUPUJEME) - zejména změny ve vztahu nebo práci. Rozhodování nebo potřeba plánování a rozhodování se ohledně změny směru (v souvislosti s rodinou, prací, vztahem, nechat něco za sebou). Je to o schopnosti změn, snaze dostat se někam v životě a zažít něco...

Kavárna

09.08.2021

- Snadný a přirozený "zdroj" relaxace a uvolnění, vztahuje se ke snadným způsobům relaxace a naplnění vašich potřeb v životě. Jde o jakousi touhu po naplnění našich potřeb v životě, jako kdybychom snili o tom, co by nám v životě vyhovovalo.

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!