MĚSTO/VESNICE, STAVBY

- Znamená, že potřebujete nějakou konkrétní informaci; hledáte radu od někoho moudřejšího, zkušenějšího, než jste vy sami.

Letiště

20.11.2022

- Symbolizuje především změny (skutečně probíhající či očekáváné, plánované), něco nového v životě, směřujete k něčemu novému, snažíte se dosáhnout nových cílů. Je to výchozí bod pro vaše "vyšší plány", např. chcete nový vztah, navštívit nová místa, nové příležitosti, změny, atd. Může tak představovat touhu či potřebu po dobrodružství...

- Zpodobuje často prvky našeho vlastního vnitřního světa (naše fantazie, představy, vášně, strach, obavy, traumata, atd.) - díváme se na svůj vlastní vnitřní život a drama, aspekty nás samých.

- Životní situace, v níž se právě nacházíte, zřejmě vyžaduje, abyste sehráli určitou "roli".

- Symbolizuje naše základní pudy - tj. sexualita, přežití, sociální hierarchie, láska ke společenství, rodičovství, praktičnost, zemitost, schopnost být nohama na zemi, zvládání běžné reality. Náš vztah k vrozeným a přirozeným nutkáním, vnitřním tlakům, naléhavým potřebám, přirozeným nutkáním.

- Symbolizuje hluboký duchovní aspekt, věčný/univerzální aspekt Já, vynořující se do vědomí. Obsahuje obrovské dimenze neuchopitelné ​​nekonečnosti našeho vlastního nitra.

Hotel

29.01.2022

- Může ukazovat na stav mysli/bytí, v němž momentálně "pobýváte", jste v něm uvízlí/zaseklí. Možná nyní zažíváte neustálou mentální aktivitu, máte hodně proměnlivých myšlenek. Je to však jen dočasný stav mysli/bytí, máte v životě nastavené jiné cíle, směřujete někam dál.

- Symbolizuje naši hlavní schopnost vypořádat se s destruktivními vlivy v našem nitru, ničivou psychickou energií, zlobou, palčivými pocity, frustrací, případnou začínající duševní chorobou. (Vypuknutí požáru znamená velké nebezpečí v duševní oblasti - viz POŽÁR.)

- Pravděpodobně hledáte radu někoho moudřejšího a zkušenějšího, než jste vy sami, zřejmě potřebujete nyní v životě nějaké rady, konkrétní informace, atd.

- Symbolizuje místo přesunu, přemísťování k něčemu novému, změny a "přesuny" v životě (hlavně když PŘESTUPUJEME) - zejména změny ve vztahu nebo v práci. Je to o schopnosti změn, snaze dostat se někam v životě a zažít něco nového; také rozloučení se s někým/něčím, čekání na něco/někoho, setkání.

Kavárna

09.08.2021

- Snadný a přirozený "zdroj" relaxace a uvolnění, vztahuje se ke snadným způsobům relaxace a naplnění vašich potřeb v životě. Jde o jakousi touhu po naplnění našich potřeb v životě, jako kdybychom snili o tom, co by nám v životě vyhovovalo.

Bar, hospoda

09.08.2021

- Co se odehrává v tomto prostředí často naznačuje, jaký máte vztah a pocity ohledně společnosti lidí/přátel, skupin, party přátel, sociálních vazeb na základní úrovni. Většinou toto místo reprezentuje buď váš smysl pro potěšení/zábavu, radost ze společnosti přátel, relaxaci, nebo naopak vaše konflikty s přáteli a ostatními, znaky agrese nebo...

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!