Letiště

20.11.2022

LETIŠTĚ

- Symbolizuje především změny (skutečně probíhající či očekáváné, plánované), něco nového v životě, směřujete k něčemu novému, snažíte se dosáhnout nových cílů. Je to výchozí bod pro vaše "vyšší plány", např. chcete nový vztah, navštívit nová místa, nové příležitosti, změny, atd. Může tak představovat touhu či potřebu po dobrodružství (mentálně, emocionálně nebo sexuálně). 

- Znamená vaše sebehodnocení s ohledem na nezávislost a posun k novým příležitostem,  přezkoumáváte svou vlastní identitu, ověřujete si vlastní hodnoty. 

- Symbolizuje vaše sebepochybování a nejistoty, které vám brání ve snaze dosáhnout v životě něčeho nového.  

SNAHA DOSTAT SE NA LETIŠTĚ: Snažíte se o nějakou změnu v životě nebo se snažíte dosáhnout nějakého cíle; může znamenat také přesun k novým cílům, změnu oproti obvyklé rutině.

PLÁNOVÁNÍ TRASY: Poukazuje na vyjasnění strategie pro cíl (kterého chcete dosáhnout) nebo pro změnu (o kterou se pokoušíte). 

POTÍŽE S ODLETEM, POTÍŽE S PLÁNOVÁNÍM TRASY: Naznačuje, že nějaké věci vám stojí v cestě, vedoucí k uskutečnění vašeho cíle. 

ZPOŽDĚNÍ/UVÍZNUTÍ NA LETIŠTI: Znamená potíže s probíhajícími změnami, také může naznačovat úzkost ze změn. 

PŘISTÁNÍ NA LETIŠTI: Naznačuje novou zkušenost, vaše ambice, dosažení cíle, také může znamenat aktivní zapojení do každodenního života (po předchozím období fantazie, kreativity, změny).  

ZMEŠKAT LET: Poukazuje na váš pocit úzkosti z toho, že vám nevyjdou plány, nedodržíte termín, přijdete o nějakou příležitost, atd. Sen vás upozorňuje, že sotva stíháte věci, můžete něco v životě zmeškat.   

VYZVEDNOUT NĚKOHO (koho neznáte) NA LETIŠTI: Představuje to nějakou změnu ve vašem životě; získáváte nové příležitosti a zkušenosti, které se vymykají běžným každodenním událostem nebo rutině. 

VYZVEDNOUT NĚKOHO (koho znáte) NA LETIŠTI: Naznačuje to větší spojenectví s tou osobou, anebo s určitým aspektem vás samých, který máte společný s onou osobou. 

Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Kam se snažím v životě dostat? Snažím se před něčím utéct? Znamená pro mě moje současná situace něco nového, "cizího"? Jaká rizika v tuto chvíli podstupuji?


T. Crisp: Airport

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!