Bar, hospoda

09.08.2021

BAR, HOSPODA

- Co se odehrává v tomto prostředí často naznačuje, jaký máte vztah a pocity  ohledně společnosti lidí/přátel, skupin, party přátel, sociálních vazeb na základní úrovni. Většinou toto místo reprezentuje buď váš smysl pro potěšení/zábavu, radost ze společnosti přátel, relaxaci, nebo naopak vaše konflikty s přáteli a ostatními, znaky agrese nebo bránění se něčemu. 

- Komunikativní atmosféra tohoto místa také může symbolizovat vaše přezkoumání myšlenek či nápadů nebo prozkoumávání vašich skutečných pocitů.

- Může symbolizovat potíže s alkoholem (vztah k alkoholu v reálném životě). Je tím naznačena vaše "technika" pro vyhýbání se konfrontaci s osamělostí, úzkostmi, obavami ze selhání, tušením úpadku/neúspěchu, atd.

- Také může naznačovat vaše naděje, strach nebo očekávání v souvislosti s nalezením sexuálního partnera. Sen tak může naznačovat, zda chcete v životě čelit či se raději vyhnout spletitostem ve vztahu; zda shromažďujete informace (o vztazích) nebo si uvědomujete věci (ohledně vztahů), které jsou nevědomě nashromážděné.

- Může zpodobovat místo, kde zažíváte změny v sobě, ve svém nitru - tj. vliv alkoholu či ducha.

Pro lepší pochopení snu je dobré položit si tyto otázky: Co se děje v baru/hospodě a jak se to vztahuje ke mně? Jaké potíže tam jsou? Jaká je základní dynamika vztahů v baru/hospodě?


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Bar room/Pub

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!