Autobus (tramvaj), cestovat autobusem (tramvají)

04.09.2022

AUTOBUS (TRAMVAJ)

- Symbolizuje sílu, která pramení z oblastí mimo ego (neboť řídí někdo jiný). Jde o kolektivní prostředek, sílu kolektivních hodnot, kolektivní zážitky, nemá v sobě nic individuálního. V životě je nutné sledovat i obyčejné (kolektivní) cíle, jako to dělají všichni ostatní. 

- Ze situace (v reálném životě) jsme "unášeni/vezeni", nesnažíme se vlastním úsilím. Možná jdeme nyní životem v davu, necháváme se nahodile unášet životem; kolektivní mínění nás možná příliš vtáhlo, nejsme schopni sledovat svůj individuální životní směr, jít si svou vlastní individuální cestou. 

- Může poukazovat na naše zvyky, společenské chování a vztahy. Jde zejména o to, s čím se potýkáme v životě v souvislosti se vztahy s ostatními, a směr, kterým se ubíráme ve vztahu s jinými lidmi. Může poukazovat na zkušenosti, které získáváte s ostatními nebo pod vlivem jiných lidí.

- Také může znamenat, že se snažíte někam dostat, máte nějaký cíl, ale jste závislí na ostatních lidech nebo jiné osobě, abyste se tam dostali. 

- Může někdy poukazovat na problémy s nadváhou.

Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Jakým způsobem je můj životní směr propojen s ostatními? Jak moc jsem závislý na ostatních, aby mi pomohli dosáhnout mého cíle? 

ŠKOLNÍ AUTOBUS: Zřejmě souvisí s vaším postojem a chováním, které jste měli jako dítě ve školním věku. Může naznačovat nějakou vaši reakci, lásku či nenávist, kterou jste si vytvořili v té době.  

POTÍŽE S AUTOBUSEM (TRAMVAJÍ)

POTÍŽE (zmeškat, přijet příliš brzy/pozdě, špatně vystoupit, atd.): Symbolizuje těžkosti ve vašem reálném životě. Jde o naléhavou potřebu revidovat váš žebříček hodnot (např. co vám brání chopit se příležitostí, které se momentálně nabízejí ve vašem životě?).

ZMEŠKAT AUTOBUS: Znamená především promeškání příležitosti. Nejste připraveni na to, abyste byli efektivním způsobem součástí vztahu nebo situace. Vaše problémy, mínění a postoje stojí v cestě k tomu, abyste byli schopni udržet si láskyplný vztah nebo využít příležitost, která se objeví. 

CESTOVAT AUTOBUSEM (TRAMVAJÍ):

CHYTIT AUTOBUS: To naznačuje váš posun směrem k dosažení cíle, který jste si vytyčili, zřejmě s pomocí nějakého aspektu ve vás. Také může znamenat pocit úspěchu, že jste na cestě a lze si nyní odpočinout. 

CESTOVAT AUTOBUSEM, PRŮBĚH CESTY: Cesta a události po cestě mohou poukazovat na to, co děláte nebo se snažíte dělat ve svém reálném životě. 

JET AUTOBUSEM DO PRÁCE: Pokud jezdíte autobusem do práce v reálném životě, může to souviset s vaší kariérou a reprezentovat váš obecný postoj k práci a pohled na lidi, s nimiž pracujete, nebo na společné projekty.  

SPOLUCESTUJÍCÍ: Na vnitřní úrovni jde o naše dílčí aspekty v nitru; na objektivní rovině jde o lidi, kteří se podílejí na naší cestě životem, projedeme s nimi v životě několik "zastávek".

Zdroj: E. Aeppli: Psychologie snu; T. Crisp: Dream Dictionary - Bus Coach; J. Heffernanová: Tajemství dvou partnerů; J. A. Sanford: Sny a léčení; C. Nesso: Tajemství snů. 

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!