Červ/červi

03.12.2022

ČERV, ČERVI

- Mohou naznačovat špatné zdraví, zdravotní potíže, zdravotní riziko. Vaše zdroje energie jsou vyčerpávány, funkce imunitního systému může být snížená. Traumata a bolestivé pocity mohou zablokovat tok energie v těle/orgánech, čímž dojde k onemocnění.

/Ukázka: Snící viděl lidi, kterým bylo nevolno a zvraceli, jeden vyzáblý muž vyzvracel nějaké střevní červy. Snící řekl, že "to pochází z krku, a že pokud v krku existuje uzel, tedy napětí, pak také existuje v těle místo, kde se mohou vyvíjet červi. Červi jsou jako hniloba, mohou být odstraněni tehdy, když se napětí/uzel pročistí, odstraní, uvolní." T. Crisp./

- Symbolizují úzkosti, strach, nízkost, nízké pudy, rozklad, rozpad, zemitost.

- Také to může znamenat vaše pocity ohledně bezvýznamnosti, kdy něco považujete za bezvýznamné, podřadné (např. pohlavní orgány, atd.), něco považujete za neúčinné. 

ZABÍT ČERVY: Z nevědomí necháváte vstupovat do svého vědomí "cizí" prvky (úzkosti, strachy), abyste zjistili, zda jim dokážete čelit. Jde tedy o vaši snahu čelit svým úzkostem a strachům z nevědomí. Tím dochází k hojivému léčebnému procesu ve vašem nitru.

/Ukázka: Snící měl velmi živý sen, že žije v krásném viktoriánském domě. Když si šel sednout a odpočinout, viděl cizího chlapa, jak se na něj dívá skrz okno. Běžel ke dveřím, zatímco jeho syn vyběhl za chlapem, aby ho chytil. Zůstal v domě sám, začali se objevovat vetřelci podobní červům, a chtěli ho dostat přes krbové plynové potrubí. Prolézali skulinami v oknech, ale on všechny červy bodnul, zabil a spálil. Ulevilo se mu, pocítil hrdost, ale byl smutný, protože v tak krásném domě byl nyní nepořádek. = Snící statečně čelí úzkostem a strachům z nevědomí, v nitru probíhá hojivý léčebný proces. T. Crisp./ 

ČERNÝ ČERV: Může mít spojitost s negativními aspekty symbolů (HAD, KOUZELNÍK, ČERNÝ MNICH), související se zlem, pomstychtivostí, destrukcí.

ZACHRÁNIT ČERNÉHO ČERVA: Může symbolizovat "probuzení" negativního aspektu archetypu KOUZELNÍKA v jeho mocné podobě (tj. "probuzení" zla, pomstychtivosti, destrukce).


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Worm; J. Heffernanová: Příběh cesty na Sever I.

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!