Číslo 20

01.07.2020

DVACET

- Poukazuje zejména na hluboké štěstí, osvobození od starostí a nouze, od nepříjemností a strachu. 

- Úspěšné zvládnutí zkoušek, projektů, úkolů; úspěch ve vztazích.

Mytologie, I-ťing:

- Dvacítka je v mytologii symbolem pro nalezení "pokladu", osvobození zajatců, objevení "elixíru života", únik z podsvětí. V čínském I-ťingu znamená "osvobození". V alchymii poukazuje na úspěšnou proměnu, kdy se z nižšího stává vyšší. 

Tarot:

- V tarotu představuje dvacítka kartu s názvem "Soud" - symbolizuje zážitek vysvobození toho, co bylo skryto a vězněno. To pravé, "božské", unikne z temnoty a dostane se na světlo. Znamená především hluboké štěstí, realizaci vlastní osobnosti.

- Osvobození od starostí, nouze, nepříjemných situací a svazků, od zábran, strachu a bázně. Vymanění se z nepříjemných situací, svazků, zbavení se fixních idejí. 

- Rozhodující období v zaměstnání - např. výpověď nebo jiná důležitá změna. Jde o ulehčení, osvobození, zároveň naznačuje novou cestu, která nás dovede k hlubším zážitkům a našemu skutečnému poslání. Setřesení starého balastu a obav.

- Úspěšné složení zkoušek, šťastné ukončení důležitých úkolů a projektů. 

- Na spirituální úrovni to znamená, že osvobodíme opomíjené či opovrhované temné stránky naší osobnosti, a objevíme jejich pravou tvář. Symbolizuje probouzející se vědomí

- V současném partnerském vztahu, či nastávajícím vztahu, můžeme najít "pravý poklad". Jde o naši hlubokou vnitřní proměnu, kdy zjistíme, že my sami jsme bránili tomuto šťastnému zážitku. 


Foto: Pixabay

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!