CO JSOU AFIRMACE A JAK S NIMI PRACOVAT

11.04.2021

Jak uvádí Louise L. Hay v knize Miluj svůj život, všechny takzvané nemoci si v těle vytváříme sami. Tělo zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Naše tělo k nám neustále promlouvá a my si musíme udělat čas a naslouchat mu. Každá buňka v těle reaguje na každou myšlenku, která nám proběhne hlavou, a na každé slovo, které vyslovíme.

Zaběhnuté způsoby myšlení a mluvení vytvářejí tělesné návyky, držení těla, harmonii nebo nemoc. Tváře a těla starých lidí zřetelně hovoří o jejich mentálních návycích. Jak asi budete vypadat vy, až zestárnete?

V knize Louise L. Hay uvádí seznam mentálních návyků, které mohou být pravděpodobným původcem fyzických nemocí, a nové mentální návyky, tzv. afirmace, tedy tvrzení vhodná k léčbě. Žádný z uvedených mentálních ekvivalentů neplatí bezvýhradně pro každého, ale může být vodítkem pro určení příčiny nemoci. Na základě zkušeností se ukazuje, že v 90 - 95% tyto mentální příčiny odpovídají skutečnosti.

JAK PRACOVAT S AFIRMACEMI

1/ Snažte se přijít na to, zda existuje souvislost mezi nemocemi, které jste měli či máte, a jejich pravděpodobnými příčinami. Uvědomte si, zda by mentální příčina (afirmace) mohla platit i na vás. Pokud ne, zklidněte svou mysl a položte si otázku: "Které myšlenky mohly vyvolat tuto nemoc?"

2/ Opakujte si: "Jsem ochotná zbavit se mentálního návyku ve svém vědomí, který tuto nemoc způsobil."

3/ Zaměřte se na vámi vybranou afirmaci (nový mentální návyk) a několikrát si ji opakujte. UVědomte si, že tím jste se už začali léčit.

Kdykoli na svou nemoc pomyslíte, opakujte všechny kroky znovu.


Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!