Být na dovolené, výletě, prázdninovém výletě

16.12.2021

DOVOLENÁ, VÝLET, PRÁZDNINOVÝ VÝLET

- To může znamenat, že se cítíte uvolněně nebo se vám mění váš pocitový stav. Může to také poukazovat na to, že se cítíte nezávislí, uspokojujete své vlastní potřeby, dosahujete úspěšného období svého života.

- Může to poukazovat na to, že se snažíte zbavit každodenního stresu. (Je to však jen jakási "náhražka", neboť je zapotřebí odstanit v sobě skutečné příčiny stresu.)

- Může to symbolizovat váš vnitřní postoj, který vám umožňuje přezkoumat něco ze svého života, čemu se běžně vyhýbáte, nebo objevujete nové věci ze svého života

- Někdy sen končí špatně, je to noční můra. Především kvůli problémům ve vztazích, což vychází na povrch právě tehdy, když partneři tráví společně více času na dovolené, na výletě. Mohou se objevit různé "temné" věci, protože na dovolené/výletě jsme uvolnění a máme více času na přemýšlení - takže to, co bylo zamlčováno, co jsme v sobě (dlouhodobě) zadržovali, se může objevit právě v takovémto snu.

- Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Byla to dobrá dovolená nebo nastaly potíže? Využili jste dovolenou k něčemu dobrému? Jaké pocity vyvstaly během dovolené?

SOUVISLOST S NÁBOŽENSKÝM SVÁTKEM (vánoce, atd.): To zřejmě znamená, že cítíte hluboké propojení se svým náboženským přesvědčením nebo roční dobou, s níž je tento svátek spojován. (Např. vánoce ve skutečnosti symbolizují zrození slunce, protože dny se začínají prodlužovat. S těmito událostmi jsme jako lidstvo propojeni na hluboké úrovni, neboť jsme součástí velkých kosmických cyklů, symbolizovaných předkřesťanskými oslavami a rituály.) 


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Holiday Trip

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!