Kupovat oblečení, balit si oblečení

30.10.2021

KUPOVAT OBLEČENÍ

- To symbolicky naznačuje výběr/rozhodnutí, týkající se zvažování, jak chcete vypadat před ostatními - jaký "veřejný image" chcete mít, v čem se cítíte pohodlně, atd. 

- Daleko častěji než o veřejný image jde o vaše vlastní životní rozhodnutí, vybírání životního směru, jak komunikujete s ostatními, co si o sobě myslíte, jaké názory, přesvědčení a role si chcete "navléknout".

- Sny o oblečení/vzhledu nám pomáhají posunout se dál, růst a jít za hranice omezení, která jsme na sebe "navlékli".

- Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Co si vybírám (co je vybíráno)? Co mi to říká o směru, kterým jdu? Dělám nějaké změny v tom, jak se chovám před ostatními? Ztotožňuju se s rozhodnutím, které činím, nebo je to jen "póza"?

NĚKDO MI POMÁHÁ SEHNAT/KOUPIT OBLEČENÍ: 

- To znamená, že dostáváte (potřebujete) podporu od někoho jiného, abyste se cítili sebejistě a sociálně přijatelně, nebo abyste změnili svou image. (Hodně lidí si neumí vybrat oblečení sami, potřebují znát názor ostatních, jak v tom vypadají - to může přetrvávat z dětství.)

- Také to může znamenat, že se cítíte zbídačeně/vyčerpaně, nebo se cítíte nejistě ohledně sebe samého (kdo jste, jakým směrem se máte v životě vydat, atd.). 

- Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Je tato pomoc od někoho vítaná, nápomocná nebo je tam neochota? Kde se tyto pocity objevují v mém reálném životě? Očekávám, že mi někdo pomůže v mém rozhodování nebo nasměrování? Co naznačuje výběr oblečení?

BALIT SI OBLEČENÍ

- To může naznačovat, že chcete na chvíli někam odjet/odejít, vyjet si na dovolenou, orazit si, odejít na chvíli z domu, dát si na chvíli pauzu od každodenních starostí, atd.

- Také to může naznačovat vaše pocity, že byste se dokonce nejraději někam odstěhovali. 


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Clothes

Foto: Pexelswww.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!