Oblečení těsné, vrstvené, vyšňořené, spodní prádlo

24.10.2021

TĚSNÉ OBLEČENÍ

- Zřejmě to znamená, že jste ve svém postoji příliš omezení, nebo že jste striktní v emocích, napjatí, svázaní. Může to také poukazovat na vaše pocity zdrženlivosti nebo umírněnosti.  

- Také to může znamenat (ve snu ženy), že chcete ukázat své ženské křivky, že si přejete ukázat své tělo sexuálně atraktivním způsobem.

Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: V čem jsem zdrženlivý, umírněný? Snažím se být sexuálně atraktivní vůči někomu? Jsou moje postoje příliš striktní, přísné a kontrolující?

VRSTVY OBLEČENÍ

MÁME DŽÍNY NA JINÉM OBLEČENÍ, atd.: Horní vrstva symbolizuje to, jak se prezentujete ostatním, spodní vrstva znamená, že uvnitř se cítíte úplně jinak, nebo že skrýváte nějaké své vlastnosti, kvality nebo nedostatky, slabiny.

OBJEVIT SPODNÍ VRSTVU: Když náhle objevíte spodní vrstvu oblečení, o které jste předtím nevěděli, znamená to, že jste si právě uvědomili něco skrytého ohledně vaší osobnosti.

Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Jaký je rozdíl mezí horní a spodní vrstvou? Uvědomuji si, že něco o sobě skrývám? Prezentuji se jinak, než se skutečně cítím? Objevuji kvality/vlastnosti, které jsem skrýval?¨

PŘÍLIŠ VYŠŇOŘENÉ/FORMÁLNÍ OBLEČENÍ

- Může to znamenat, že jste ve vztazích příliš obezřetní/ostražití. Může to také někdy poukazovat na vyhýbání se sexualitě.

- Také to může symbolizovat, že máme potíže ve změně přístupu nebo vlastního sebehodnocení.

SPODNÍ PRÁDLO

- Obvykle znamená obtížné pocity ohledně sexuality nebo svého vlastního Já. 

- Pokud se jedná o spodní prádlo někoho jiného, můžeme si položit otázku, zda máme obtížné pocity vůči tomuto člověku v reálném životě nebo zda osoba představuje aspekt nás samého.


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Clothes

Foto: Pexelswww.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!