Operace břicha

02.07.2020

Zdravím, zajímal by mě výklad mého snu. Zdálo se mi, že mi byl vyřiznut bok do takového jakoby obdelníku, nevím důvod, každopádně mi chybělo i něco z břicha. A já si vybavuju jak na t y mé části zírám. Tak jsem pak prosila toho, kdo tam byl se mnou ať mi to tam dá zase zpět, tu operaci jsem i cítila. Ne bolest, ale to, že nejsem jakoby kompletní a ten člověk mi to šije zpět. U té operace jsem se probudila... Podotýkám, že se na horory nedívám.Děkuji moc za vyložení, co by mohl sen značit.

(žena, 25 let, 27/1/2017)

VÝKLAD SNU:

Pokud to není vzpomínka na skutečnou operaci, tak jde o upozornění vaší psýchy, že je třeba něco napravit ve vaší psychice. Bok/břicho znamená nějaké vnitřní, psychické zranění či pocit ohrožení. Nabízí se zde nabící více možností výkladu: jde o nějaké negativní zážitky v životě z poslední doby = např. zranění kvůli silné kritice, cítíme se špatně kvůli pomluvám, očerňování, cítíme křivdu, též potíže ve vztahu, pocit ohrožení, něco nemůžeme psychicky strávit, slovní napadení, emoční útok, atd.

Psýché toto "vnitřní zranění" odebírá ve tvaru obdélníku. To je zajímavé, neboť obdélník je symbolem celku, kdy jsou 4 základní psychické funkce vyrovnané, kdy je dosaženo harmonie. Něco bylo třeba ve vaší psychice odstranit - nějaký vnitřní, psychický postoj byl zraněný, došlo u vás k nějakému vnitřnímu ohrožení, atp. Také to vypadá, jakoby něco nebylo strávené nebo vám něco leželo v žaludku. Jde zkrátka o střet s tvrdou realitou... a takhle to vyhodnotila vaše psychika.

Vy jste si však uvědomila své vlastní zranění, a léčivá síla vašeho nitra vám přichází na pomoc... Je to vlastně i výzva zaujmout správný postoj k nějakým problémům, které jsou příčinou zranění. Tím "vyléčením" se stáváte zase kompletní, celistvá, něco se ve vaší psychice uzdravilo.

REAKCE KLIENTKY:

Mockrát Vám děkuji. Asi už vím z čeho se sen opravdu skládal. Negativních zážitků jsem teď posl. půl rok měla opravdu hodně - ztráta rodiny jako celku, práce, dokonce teď čerstvé úmrtí v rodině, bylo toho spoustu.... Pokud je tomu tak... tak by to opravdu sedělo. A jsem opravdu překvapená jak jste z toho snu dokázala tohle vše vyčíst. Opravdu. Je fakt, že už jsem na tom psychicky opravdu lépe, takže jsem ráda, že i to se v tom snu našlo.

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!