Otevřete se vytváření bohatství - 2.

04.09.2021

Co dalšího byste ještě měli vědět o bohatství?

Neodmítejte bohatství. Pozve-li vás přítel na oběd nebo na večeři, s potěšením nabídku přijměte. Nemějte pocit, že s lidmi jen "obchodujete". Dostanete-li dárek, vděčně jej přijměte. Jestliže vám k ničemu není, dejte jej někomu dalšímu. Nechte věci plynout, usmívejte se a děkujte. Dáte tak Vesmíru najevo, že jste připraveni přijímat vše, co vám bude sloužit k dobru.

Udělejte místo novému. Vykliďte ledničku, zbavte se všech zbytků. Vykliďte skříně, zbavte se všeho, co jste za uplynulý rok nepoužili. Prodejte to, vyměňte, darujte, spalte - cokoli. Mít přeplněné skříně znamená mít také přeplněnou mysl. Při vyklízení šatníku si říkejte: "Uklízím v zásuvkách své mysli". Vesmír zbožňuje symbolická gesta.

Bohatství Vesmíru je dostupné všem, byť vám to může připadat jakkoli neskutečné či trapné. Rozum vám asi říká "podívej se na všechny ty chudé... Podívej se na svou vlastní zdánlivě beznadějnou chudobu", ale přesto je třeba připustit, že za svůj neúspěch si nesete odpovědnost jen vy sami. Za neúspěchem stojí vaše hluboká vnitřní přesvědčení, že "za nic nestojíte, že si nic nezasloužíte, že peníze se těžko získávají, že jste neschopní a nemáte talent", atd.

Nejsnáze ze všeho se získávají peníze!

Jak reagujete na toto tvrzení? Věříte mu nebo vás rozčílilo? Je vám lhostejné? Popudilo vás? Výborně, pak se toto tvrzení dotklo něčeho hluboko ve vás! Je to vaše nechuť slyšet pravdu. Je to oblast, na které je třeba zapracovat...

Je načase, abyste přistoupili na možnost, že k vám budou plynout peníze a dobro.


Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!