Otevřete se vytváření bohatství - 3.

04.09.2021

Mějte rádi své účty

Důležité je, abyste si přestali dělat starosti se svou finanční situací a přestali mít odpor k účtům. Většina lidí je považuje za jakýsi trest, jemuž je radno se vyhnout. Účty ale dokazují naši schopnost platit. Váš věřitel předpokládá, že jste solventní, a proto vám poskytuje výrobek nebo službu předem. Láskyplně žehnejte každému účtu, který přichází, který máte zaplatit. Účty vám přinášejí radost z vlastního úspěchu, děkujte firmám za jejich důvěru ve vaší solventnost.

Platíte-li s nechutí, peníze k vám budou těžko hledat cestu zpátky. Platíte-li s láskou a radostí, dáváte průchod hojnosti. Zacházejte s penězi jako s přítelem, a ne jako s čímsi, co zmačkáte a nacpete do kapsy.

Vaší jistotou není zaměstnání nebo bankovní účet, ani vaše investice nebo manžel či rodiče. Vaše jistota spočívá ve schopnosti napojit se na Vesmírnou sílu, která je stvořitelem všeho. Naše vnitřní síla je totožná s Vesmírnou sílou, která nám poskytuje vše potřebné - stejně snadno a prostě jako dech. Vesmír je neomezeně štědrý a bohatý - a vy máte od narození právo dostat vše, co potřebujete, pokud se ovšem nerozhodnete věřit pravému opaku.

S láskou žehnejte i zvonku u dveří a hlavnímu vchodu, protože víte, že jím do vašeho domu přichází pouze dobro. Od života očekávejte, že bude plný radosti a dobra, a on takový bude.

Radujte se z bohatství druhých

Nebraňte vlastnímu úspěchu a zbavte se odporu nebo závisti vůči tomu, kdo má větší bohatství, než máte vy. Nekritizujte ho za to, jak se rozhodl utratit své peníze. Nic vám do toho není. Každého řídí zákon vlastního vědomí.

Pečujte o své vlastní myšlenky. Žehnejte štěstí druhých a uvědomte si, že je ho dost pro všechny.

Dáváte malé spropitné? Škudlíte a kupujete si levnější zeleninu a pečivo, i když nemusíte? Nakupujete v second-handech a bazarech a objednáváte si zásadně nejlevnější oběd na jídelním lístku?

Existuje zákon nabídky a poptávky. Nabídka přichází první. Peníze si vždy najdou správnou cestu tam, kde jsou potřeba. I ta nejchudší rodina dokáže téměř vždy dát dohromady dost peněz, aby mohla zaplatit například křtiny nebo koupit výbavu pro miminko.


Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!