Otevřete se vytváření bohatství - 4.

04.09.2021

Vizualizace bohatství - oceán hojnosti

Vaše vědomí dostatečného bohatství není závislé na penězích, je to naopak! Množství peněz, které k vám přichází, odpovídá tomu, jak si představujete dostatek. Záleží na tom, jaké množství jste schopni si představit: čím větší, s tím větším se setkáte.

CVIČENÍ: Zkuste si představit sami sebe, jak stojíte na břehu moře - díváte se na hladinu a víte, že toto nesmírné množství je vám dostupné. Buď můžete pomyslně držet v rukou nějakou nádobu, například lžičku, pohár, sklenici, kbelík, nebo být na tento oceán hojnosti dokonce přímo napojeni.

Když se podíváte na hladinu moře či oceánu, zjistíte, že všeho je dost pro všechny, bez ohledu na to, jakou nádobu kdo drží. Nikoho nemůžete okrást a nikdo nemůže okrást vás, a v žádném případě oceán nevysušíte. Onou nádobou je vaše vědomí, které lze kdykoli rozšířit.

Cvičte si tuto představu často, abyste získali vědomí expanze a nevyčerpatelné zásoby. 

Vesmír nám může dát pouze to, co máme ve svém vědomí

Vesmír nám může dodat pouze to, co máme ve svém vědomí, a to ještě můžeme kdykoli obohatit. Je to něco jako "vesmírná banka". Zvykněme si do této "banky" každý den něco "uložit". Mentálně do ní ukládáme tím, že si rozšiřujeme vědomí o dalších schopnostech, které ještě můžeme získat... Takovými mentálními "vklady" jsou například meditace, léčebné postupy a pozitivní tvrzení (afirmace).

Jak uvádí Louise Hay, získává vědomí expanze tím způsobem, že alespoň jednou denně sedává s rozpřaženýma rukama a říká: "Jsem otevřená a ochotná přijmout veškeré dobro a hojnost Vesmíru."

Při práci na zvýšení bohatství získáváme vždy tolik, kolik si podle svého názoru zasloužíme. Mimo jiné nám mohou pomoci opakovaná pozitivní tvrzení, např. "Jako spisovatelka vydělávám hodně," atd. Již tímto malým krokem - opakováním afirmací - se naše vědomí začíná měnit. 


Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život

Foto: Pexels

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!