Srdce, anémie, infarkt

07.02.2021

SRDCE 

představuje centrum lásky a bezpečí. Srdce, naplněné láskou, rozvádí radost do celého těla. Když si odpíráme radost a lásku, srdce usychá a vychládá. Krev nakonec zleniví a my si můžeme pomalu přivodit ANÉMII (chudokrevnost), ANGINU PECTORIS (poškození cév, zásobujících srdce) a také INFARKT... 

Tyto problémy si však vytváříme my sami. Zapomínáme si všímat krás života, zapomínáme je prožívat. Celá léta ze srdce vytesňujeme radost, až se nakonec doslova zhroutí bolestí. Lidé, které postihne SRDEČNÍ PŘÍHODA, si neudělají dost času na to, aby mohli ocenit radosti života, a přivolávají si tak další záchvat.

ANÉMIE 

chudokrevnost znamená, že člověk má nerozhodné, polovičaté postoje. Zažívá málo radosti, a spíše ho ovládá strach ze života. Také má pocit, že za nic nestojí, a to mu kazí veškerou radost ze života.

INFARKT 

představuje vypuzení veškeré radosti z těla kvůli penězům, společenskému postavení, funkci, kariéře, atd. Veškeré SRDEČNÍ POTÍŽE, včetně INFARKTU, znamenají, že se člověk dlouhodobě potýká s citovými problémy, zažívá málo radosti, a má zatvrzelost v srdci. Takový člověk je přesvědčen o tom, že je nutné žít v napětí a stresu.

Afirmace pro srdce:

- Radost, láska, klid

- S radosti přijímám život

- Mé srdce bije v rytmu lásky

Afirmace pro anémii (chudokrevnost):

- Umím se naplno radovat ze života, je to bezpečné

- Mám rád/a život

- Mám nesmírnou radost ze života

- Láska mi dává sílu

Afirmace pro srdeční potíže, infarkt:

- Navracím svému srdci radost

- Všemu kolem sebe vyjadřuji lásku

- Radost prostupuje mou myslí, tělem a zážitky


Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život

Foto: Pixabay

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!