Telefonovat, telefon, záznamník

10.11.2022

TELEFONOVAT

- Především znamená naše přání/pokus o komunikaci - snahu navázat kontakt s nějakou osobou v reálném životě. 

- Může jít také o snahu navázat kontakt s nějakým aspektem v sobě, v nitru.  Uvědomujeme si obrovský potenciál mysli/vědomí a chceme dosáhnout většího potenciálu sami v sobě, ve svém nitru. 

JÁ NEBERU TELEFON: To znamená, že se vyhýbáme kontaktu nebo komunikaci; někdo se nám snaží "dovolat" - tj. proniknout k nám, něco nám jasně sdělit/objasnit.

NĚKDO MI NEBERE TELEFON: To symbolizuje náš pocit, že někdo s námi není v kontaktu, ani si neuvědomuje naše pocity; můžeme mít také pocit, že jsme na světě sami, nebo že tu nikdo pro nás není.

NOUZOVÉ VOLÁNÍ, VOLÁNÍ VE STAVU NOUZE: Pravděpodobně to naznačuje krizi ve vašem vztahu nebo životě; snažíte se získat pomoc; také můžete mít nějaké morální dilema.

TELEFON

- Symbolizuje pomůcku k rozšíření našich vlastních schopností kontaktovat lidi, dělat různé věci, dosáhnout celého světa. Představuje naše nadlidské schopnosti (můžeme snadno komunikovat s ostatními na velkou vzdálenost), rozšíření našich zvláštních (mimosmyslových) schopností.

TELEFONNÍ ČÍSLO OSOBY, KTEROU ZNÁM (v reálu): To představuje zřejmě naši snahu komunikovat s tou osobou v reálném životě. 

FOŤÁK NA MOBILU: Představuje zachycení událostí, které si můžete přehrávat zpětně a ukazovat ostatním. 

ZÁZNAMNÍK

- Symbolizuje hlas našeho nevědomí (tj. tedy hlas, který má o nás a vašem chování daleko hlubší vhledy, než si dokážeme představit). 


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Telephone Smartphone

Foto: Pexels


www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!