Telefon, záznamník

07.11.2021

TELEFON

- Především to je naše přání nebo pokus o komunikaci; snaha navázat kontakt s nějakou osobou v reálném životě, nebo s nějakým aspektem v sobě. 

- Také může znamenat, že si uvědomujeme obrovský potenciál mysli nebo vědomí, nebo že tohoto potenciálu dosahujeme. 

Symbolizuje pomoc/pomůcku k rozšíření vašich vlastních schopností kontaktovat lidi, dělat různé věci, dosáhnout celého světa. V jistém smyslu to znamená vaše nadlidské schopnosti (protože můžeme snadno komunikovat s ostatními na velkou vzdálenost). Je to o rozšíření schopností, zvláštních (mimosmyslových) schopností člověka.  

JÁ NEBERU TELEFON: To znamená, že se vyhýbáme kontaktu nebo komunikaci; někdo se vám snaží "dovolat" - tj. proniknout k vám, něco vám jasně sdělit/objasnit.

NĚKDO MI NEBERE TELEFON: To symbolizuje váš pocit, že někdo s vámi není v kontaktu, ani si neuvědomuje vaše pocity; můžete mít také pocit, že jste na světě sami, nebo že tu nikdo pro vás není.

NOUZOVÉ VOLÁNÍ, VOLÁNÍ VE STAVU NOUZE: Pravděpodobně to naznačuje krizi ve vašem vztahu nebo životě; snažíte se získat pomoc; také můžete mít nějaké morální dilema.

TELEFONNÍ ČÍSLO OSOBY, KTEROU ZNÁTE (v reálu): To představuje zřejmě vaši snahu komunikovat s tou osobou v reálném životě. 

FOŤÁK NA MOBILU: Představuje zachycení událostí, které si můžete přehrávat zpětně a ukazovat ostatním. 

ZÁZNAMNÍK

- Symbolizuje hlas vašeho nevědomí (tj. tedy hlas, který má o vás a vašem chování daleko hlubší vhledy, než si dokážete představit). 


Zdroj: T. Crisp: Dream Dictionary - Telephone Smartphone

Foto: Pexels


www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!