Vesmír podporuje každou vaši myšlenku

22.12.2021

Pravdou se pro nás stává to, čemu skutečně věříme a co si o sobě myslíme

Všichni jsme bezvýhradně zodpovědní za všechno, k čemu v našem životě dochází- jak to nejlepší, tak to nejhorší. Každá naše myšlenka vytváří naši budoucnost. Všichni si vytváříme své zkušenosti na základě vlastních myšlenek a pocitů. Ať se nám to líbí nebo ne, sami si vytváříme situace, a pak se jen pohoršujeme nad tím, že obviňujeme ze svých potíží druhé. Obviňováním světa a druhých kolem sebe pouze ztrácíme čas a energii!

Nikdo a nic - žádný člověk, místo ani věc - nad námi nemají ve skutečnosti moc. Tím, kdo v nás přemýšlí, jsme pouze my sami. Jsme to my, kdo vytváří své zkušenosti, svou realitu a každého v ní. Vytváříme-li skutečný klid, harmonii a rovnováhu ve své mysli, setkáme se s nimi i v životě.
To, čemu ve svém životě skutečně věříte, se pro vás stává pravdou.

Vesmír bezvýhradně podporuje každou naši myšlenku, které jsme se rozhodli věřit. To znamená, že čemu věřím v sobě a v životě já, to se stává mojí pravdou. To, co jste si rozhodli myslet o sobě a o svém životě vy, se stává vaší pravdou.

Vesmírná síla nás nikdy nesoudí, ani nekritizuje

Vesmírná síla nás přijímá takové, jací jsme, a naše přesvědčení pak zpětně odráží do našeho života. Jestliže chci věřit, že život je osamělý a že mě nikdo nemá rád, pak se nesetkám v životě s ničím jiným, než osamělostí a neláskou. Jsme-li však rozhodnuti vzdát se takového přesvědčení a uvěřit, že láska je všude, že i já miluji a zasloužím si lásku, a budeme-li se v tom neustále utvrzovat, stále si to opakovat a žít tím, uskuteční se to. Budeme se setkávat s milujícími lidmi. Zároveň zjistíme, že svou lásku k druhým dokážeme dát snadno najevo.


Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život
Foto: Pixabay

www.vykladanisnu.cz
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!