Některé sny ukrývají důležité informace, které nám mohou pomoci pochopit naši osobní/životní situaci. Skrze sny k nám promlouvá naše nitro a často nám předává důležitá sdělení: o nás samých, našich nejbližších, zdravotních problémech, skutečném stavu naší psychiky, nevyřešených problémech, skrytých trápeních, budoucnosti, a dalších věcech. 

"Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností."                                  - J. R. R. Tolkien

Chcete porozumět svým snům a zjistit, co vám sdělují? Pokud ano, připojte se... S výklady snů je neodmyslitelně spjat osobní rozvoj, proto zde naleznete i nejrůznější články, týkající se sebepoznání. 

Sny jsou úžasný dar, který máme. Přispívají k našemu sebepoznání a odkrývání pravdy. Je škoda tato poselství nevyslechnout a propásnout tak šanci vidět hlubší realitu. 

Za jakýkoliv finanční příspěvek na chod webu předem děkuji.                                    Číslo účtu: 670100-2213324796/6210 


Nejnovější články:

Nádraží

18.09.2021

- Místo přesunu, přemísťování, symbol změn a přesunů (hlavně když přestupujeme).

Co je to "neúspěch"? Něco se nepovedlo tak, jak jste chtěli nebo doufali? Zákon zkušenosti účinkuje bez výjimky. Jste dokonalým zosobněním vlastních myšlenek a vlastního přesvědčení.

Nezáleží na tom, jak dlouho jste se považovali za smolaře; už v tomto okamžiku můžete začít vytvářet mentální návyk úspěchu. Jedno v čem, zásady se nemění. Je nutné "zasít semínko" úspěchu, ze kterého vyroste bohatá sklizeň. Můžete při tom použít některou z následujících "úspěšných" afirmací (tj. tvrzení):

Důležité je, abyste si přestali dělat starosti se svou finanční situací a přestali mít odpor k účtům. Většina lidí je považuje za jakýsi trest, jemuž je radno se vyhnout. Účty ale dokazují naši schopnost platit. Váš věřitel předpokládá, že jste solventní, a proto vám poskytuje výrobek nebo službu předem. Láskyplně žehnejte každému účtu, který...

Následuje několik základních myšlenek, které v úvodu knihy Miluj svůj život napsala její autorka Louise L. Hay. Autorka se v knize zabývá psychosomatickými příčinami nemocí a zároveň nabízí konkrétní kroky, jak tyto příčiny odstranit, včetně pozitivních afirmací. Při sestavování léčebných kroků vycházela ze své dlouholeté praxe s pacienty a z...

Několik dalších myšlenek od Louise L. Hay z úvodu knihy Miluj svůj život, které stojí za zamyšlení. Základním poselstvím autorky je, že pokud jsme skutečně ochotni mentálně na sobě pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř jakoukoli nemoc.


Spřátelené weby:

www.anglictinajasne.cz (Kurz angličtiny online)

www.budvobraze.net (Zpravodajství, zdraví, léčení, zdravá strava, minikurz angličtiny zdarma) 

www.tonerpartner.cz (Náplně do tiskáren nám dodává TonerPartner)

www.prodejbylin.cz (E-shop nabízející asi 500 druhů bylin a koření, cenově velmi výhodné)